Ziar Digital de Anunturi Gratuite
UNIM 20 MILIOANE DE ROMÂNI

Sef de Tura Magazin

Munca necalificata 140 vizualizări ID: 14101
2 600 LEI

Publicat în 24/05/2023

Vezi hartă Sector 3, Bucureşti Zona Mall Vitan 44.41823365, 26.1651161859 Romania

Descriere

Scanează QR QR code
Iti place comertul si cauti sa te dezvolti in domeniu?

Cautam sefi tura pentru magazinele din Bucuresti, sectorul 1 si sectorul 3

Cerinte:
· Experienta in comert/vanzari;
· Responsabilitate si corectitudine;
· Studii liceale;
· Capacitatea de solutionare a problemelor;
· Cunostinte MS Office (Excel, Word, Outlook);
· Cazier Judiciar curat
· Recomandare de la locul de munca anterior

Responsabilitati
· Asigura buna functionare si organizare a magazinului (pe tura alocata);
· Monitoriza procesele si fluxurile comerciale (inchidere, deschidere magazin, etc);
· Gestiona stocurile, comenzile, pierderile si inventarele;
· Planifica activitatea echipei magazinului, o vei organiza si motiva;
· Asiguri buna relationare cu clientii, prin rezolvarea solicitarilor acestora

Beneficii:
· Beneficii salariale NEGOCIABILE
· Tichete de masa 600-630 LEI pe luna.
· Mai multe detalii despre salariu la interviu cu managerul de magazin

DETALII LA NR 0753 623 398

Locație

Zona Mall Vitan
Sector 3
Bucureşti
Romania
44.41823365, 26.1651161859
Obține direcții →

Comentarii

Nu au fost adăugate comentarii încă
075362xxxx Trimite mesaj
Tanase Alexandru
3 anunțuri active
Ultima dată online acum 11 luni
Înregistrat acum 1+ an
Profilul vânzătorului Toate anunțurile vânzătorului (3)

Atenție!

Nu plăti niciodată un depozit într-un cont bancar până când nu l-ai întâlnit pe vânzător și ai semnat un acord.
Niciun vânzător privat serios nu cere un avans înainte de a vă întâlni.
Primirea unui e-mail cu un ID scanat nu înseamnă că ai identificat cumpărătorul. Acest lucru îl faci pe loc, când semnezi un acord de cumpărare.
Raportează anunț
Ești vânzător profesionist? Creează un cont