Ziar Digital de Anunturi Gratuite
UNIM 20 MILIOANE DE ROMÂNI

Croitoreasa pentru confectionare Rochii de Mireasa

Operatiuni - Fabricare 320 vizualizări ID: 10039
Verifica cu vanzatorul

Publicat în 27/02/2023

Vezi hartă Sector 2, Bucureşti Strada Drobeta, Nr.2 44.446725, 26.1070472 Romania

Descriere

Scanează QR QR code
Candidatul ideal

- Persoana creativa , pasionata de moda
- Spirit de lucru in echipa si initiativa.
- Persoana atenta la detalii
- Persoana ambitioasa cu experienta in croitorie

Descrierea jobului :

- Confectionare rochii de mireasa cap coada
- Utilizarea masinilor de cusut ( liniara si triplock )
- Cunostinte de croitorie- reprezinta un avantaj

Beneficii :
- Mediul de lucru stabil si prietenos, masini de ultima generatie
- Salariu foarte atractiv
Bonuri de masa
Bonus in sezon
Prima de sarabatori
- Carte de munca 8h/zi , Luni-Vineri
- Zona centrala aproape de mijloace de transport in comun ( 5 min de piata Romana )
- Dorim colaborare pe termen lung!

Descrierea companiei:
Best Bride pune la dispozitie cea mai mare gama de rochii de mireasa.
Magazinul nostru a fost infiintat in anul 2009 iar de atunci am putut face mii de mirese fericite.
Te asteptam sa faci parte din echipa noastra :)

Locație

Strada Drobeta, Nr.2
Sector 2
Bucureşti
Romania
44.446725, 26.1070472
Obține direcții →

Comentarii

Nu au fost adăugate comentarii încă
+40 72415xxxx Trimite mesaj
Best Bride
Best Bride
2 anunțuri active
Ultima dată online acum 1 an
Înregistrat acum 1+ an
Profilul vânzătorului Toate anunțurile vânzătorului (2)

Atenție!

Nu plăti niciodată un depozit într-un cont bancar până când nu l-ai întâlnit pe vânzător și ai semnat un acord.
Niciun vânzător privat serios nu cere un avans înainte de a vă întâlni.
Primirea unui e-mail cu un ID scanat nu înseamnă că ai identificat cumpărătorul. Acest lucru îl faci pe loc, când semnezi un acord de cumpărare.
Raportează anunț

Recent vizualizate

București
Montator Mobilă Nivel Junior
Montator Mobilă Nivel Junior Compania are în portofoliu cei mai renumiți retaileri de mobilă. Realizează proiecte de amenajări interioare, instalare mobilă pentru clienți final și spații comerciale. Se implică și în lucrări externe opționale, plătite motivant, pentru magazinele Ikea. Căutăm juniori, persoane îndemânatice și cu simț practic sau tehnicieni, do...
acum 8 luni Operatiuni - Fabricare 83 vizualizări
Sector 4
Angajez Termist - Tratamentist / Sector 4/ Berceni - cu transport
Angajez 3 persoane pentru postul de Termist - Tratamentist. Oferim transport de la Piata Sudului. Program L-V, schimbul 1. Salariu intre 3000 si 4000 lei net, la care se adauga tichete de masa de 600 de lei. Pentru candidatii(-ele) cu peste 10 ani experienta, salariul este usor negociabil. Pentru detalii va rog sa sunati la nr de telefon din anunt.
Gratuit
acum 7 luni Operatiuni - Fabricare 89 vizualizări
Gratuit
Ești vânzător profesionist? Creează un cont