Ziar Digital de Anunturi Gratuite
UNIM 20 MILIOANE DE ROMÂNI

Cautam lucrator comercial showroom Constanta si Bucuresti

Vanzari 27 vizualizări ID: 23326
Verifica cu vanzatorul

Publicat în 12/12/2023

Vezi hartă București, Bucureşti Sos. Dudesti-Pantelimon, Nr.42, Sector 3 46.7818231, 23.6121089 Romania

Descriere

Scanează QR QR code
Suntem în căutarea unui lucrător comercial entuziast și dedicat să se alăture echipei noastre din domeniul vânzărilor. Dacă ești o persoană orientată către clienți, entuziastă și dornică să se dezvolte într-un mediu dinamic, aceasta este o oportunitate excelentă pentru tine.

Responsabilități:
Întâmpinarea clienților și oferirea unui serviciu excelent în cadrul magazinului nostru.
Consilierea clienților și identificarea nevoilor acestora pentru a le oferi soluții potrivite.
Gestionarea eficientă a stocului și menținerea unei prezențe atractiv și ordonat a produselor.
Îndeplinirea obiectivelor de vânzări și contribuirea la creșterea profitului echipei.

Cerințe:
Experiență anterioară în vânzări sau într-un rol similar reprezintă un avantaj.
Abilități excelente de comunicare și orientare către clienți.
Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona multiple sarcini.
Atitudine proactivă și dorința de a învăța și de a se dezvolta în domeniul vânzărilor.

Beneficii:
Oportunități de creștere și dezvoltare în cadrul companiei.
Mediu de lucru dinamic și stimulant.
Pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare.

Locație

Sos. Dudesti-Pantelimon, Nr.42, Sector 3
București
Bucureşti
Romania
46.7818231, 23.6121089
Obține direcții →

Comentarii

Nu au fost adăugate comentarii încă
Trimite mesaj
Euro Vial Lighting
1 anunțuri active
Companie
Ultima dată online acum 4 luni
Înregistrat acum 4+ luni
Profilul vânzătorului Toate anunțurile vânzătorului (1) www.eurovial.ro

Atenție!

Nu plăti niciodată un depozit într-un cont bancar până când nu l-ai întâlnit pe vânzător și ai semnat un acord.
Niciun vânzător privat serios nu cere un avans înainte de a vă întâlni.
Primirea unui e-mail cu un ID scanat nu înseamnă că ai identificat cumpărătorul. Acest lucru îl faci pe loc, când semnezi un acord de cumpărare.
Raportează anunț
Fără număr de telefon Trimite mesaj
Ești vânzător profesionist? Creează un cont